Služby

Pomáháme značkám růst i prodávat

Je lepší strategii mít

test 1

Marketingová strategie

Je lepší strategii mít

Ať už chcete s marketingem začít, nebo ho „jen“ vylepšit, základem je dobrá strategie. Nejprve vezmeme data, která pečlivě zanalyzujeme. Použijeme bohaté know-how i kreativitu, a sestavíme plán postupných kroků vaší nové strategie. Navrhneme použití konkrétních nástrojů a aktivit, díky kterým dosáhne vaše značka stanovených cílů.

Bez sociálních sítí to nejde

Sociální sítě

Bez sociálních sítí to nejde

Kdo dnes není na sociálních sítích, jako by nežil. A proto jsme tady my. Pomůžeme vám se vším od komunikační strategie a navrhnutí vhodných kanálů, přes jejich správu, tvorbu obsahu a jeho publikování. Včetně budování komunity a komunikace s fanoušky 24 hodin denně.

Aby zákazníci o vás věděli

Budování značky

Aby zákazníci o vás věděli

Branding je o budování a rozvoji značky. Je také o kvalitním obsahu a správných krocích ve správnou chvíli. Navrhneme vám optimální brandovou strategii nebo kampaň a doporučíme nejefektivnější kanály. Pomůžeme vám rozšířit povědomí o vaší značce mezi zákazníky.

Obsah na prvním místě

Produkce obsahu

Obsah na prvním místě

Důraz na kvalitní obsah neustále roste. Video produkce a autenticita jsou dnes již standardem. Navrhneme vám optimální obsahovou strategii a zajistíme špičkovou produkci. Nafotíme stylové fotky, vytvoříme rafinované bannery, natočíme a sestřiháme nápaditá videa. Vše zasadíme do formátů, které nenechají vaši cílovku chladnou.

Když se o vás mluví

Influencer marketing

Když se o vás mluví

Chcete podpořit svůj produkt? Udělejte to skrze influencery. My vám najdeme ty správné, postaráme se o veškerou komunikaci a koncepci příspěvků. Navrhneme, jaký konkrétní přínos spolupráce přinese. Domluvíme nejlepší typy výstupů, formáty i způsob realizace. Spolupráci pak vyhodnotíme a doporučíme nejvhodnější navazující kroky.

Základ komunikace

Vývoj webů a aplikací

Základ komunikace

Webové stránky tvoří klíčový prvek prezentace značky. Právě z nich většina zákazníků zjistí, kdo jste, co děláte a jak jim můžete pomoci. My vám navrhneme web, aplikaci nebo e-shop, který návštěvníka zaujme a už nepustí. Zpracujeme kvalitní UX, grafiku, naprogramujeme a provedeme testy. Postaráme se také o navazující správu a další rozvoj.

Prodávejte na maximum

E-commerce

Prodávejte na maximum

Pokud se chystáte spustit nebo spravovat e-shop, pomůžeme vám s výběrem platformy. Poradíme vám osvědčené tipy & triky, jak co nejvíce prodávat. Za využití datové analytiky, obsahového marketingu, výkonnostních kampaní a SEO pak z vašich potenciálních zákazníků uděláme shopaholiky.

Kdo šlape, ten jede

Výkonnostní kampaně

Kdo šlape, ten jede

Funkční web a pěkný obsah na sociálních sítích je super. Pokud to ale nikdo nevidí, je to tak trochu škoda. Od toho jsou tu kampaně, díky kterým můžete podpořit návštěvnost webu, povědomí o značce nebo samotné prodeje. Kampaně vymyslíme, nastavíme a díky pravidelné optimalizaci je budeme neustále zefektivňovat. Vaše prodeje poletí nahoru.