O nás

V žilách nám proudí nápady a digitální marketing

Tři kamarádi se v roce 2012 rozhodli založit digitální agenturu s cílem posunout na trhu kvalitu služeb v prostředí onlinu. Od té doby vytváříme digitální strategie pro značky a poskytujeme vysokou úroveň kvality produkce. Postupně jsme otevřeli několik poboček a působíme ve více jak 20 zemích v Evropě, USA a na Blízkém východě.

Aqua Digital pomáhá vytvářet klientům a jejich zákazníkům lepší, jednodušší a zábavnější život. Díky novým možnostem digitální komunikace.

New business
Ráma Rajnošek
+420 732 890 989

Kariéra
Lenka Kryglová
+420 603 453 172

Aqua Digital s.r.o.
Na Jezerce 1451/2a
140 00 Praha 4

V žilách nám proudí nápady a digitální marketing

Tři kamarádi se v roce 2012 rozhodli založit digitální agenturu s cílem posunout na trhu kvalitu služeb v prostředí onlinu. Od té doby vytváříme digitální strategie pro značky a poskytujeme vysokou úroveň kvality produkce. Postupně jsme otevřeli několik poboček a působíme ve více jak 20 zemích v Evropě, USA a na Blízkém východě.

Aqua Digital pomáhá vytvářet klientům a jejich zákazníkům lepší, jednodušší a zábavnější život. Díky novým možnostem digitální komunikace.

New business
Ráma Rajnošek
+420 732 890 989

Kariéra
Lenka Kryglová
+420 603 453 172

Aqua Digital s.r.o.
Na Jezerce 1451/2a
140 00 Praha 4

0 +

let na trhu

0 +

zemí, kde působíme

0 +

realizovaných kampaní a projektů

0 M

oslovených koncových zákazníků

TESTIMONIALS

Podívejte se, co o nás říkají klienti

Tým odhodlaných a snaživých lidí z Aqua Digital hraje velkou roli při propagaci naší značky Porsche v Bosně a Hercegovině. A to nejen online prostřednictvím stále většího počtu využívaných kanálů. Přicházejí současně také s novými způsoby, jak naše publikum zaujmout. V každém kroku realizace našich četných společných projektů dýchají a žijí hodnotami naší značky! Jsme rádi, že je Aqua Digital naším partnerem při realizaci společných nápadů a těšíme se, že tyto motory udržíme v chodu ještě dlouho!

Melisa Čengić
Melisa Čengić
Porsche

S agenturou Aqua Digital spolupracuji už od svého nástupu do Johnson & Johnson Vision před čtyřmi lety. Za tu dobu jsme společně zrealizovali řadu úspěšných kampaní. Díky této spolupráci jsme jako značka ušli velký kus cesty vpřed z hlediska SEO, prezentace na sociálních sítích i influencer marketingu. Velmi si cením příjemné komunikace, flexibility a ochoty poradit jak s velkými projekty, tak s maličkostmi.

Kateřina Hrebíková
Kateřina Hrebíková
Johnson & Johnson Vision

Aqua Digital spravuje sociální sítě pro Sinalco a jsem ohromena kreativitou jejich týmů, špičkovými komunikačními dovednostmi a profesionalitou. Dokážou poradit a doručit výsledky, znají naši cílovou skupinu a tvrdě pracují na budování silné on-line prezentace společnosti Sinalco. Rozhodně stojí za to s nimi spolupracovat a můžete očekávat velmi profesionálního a oddaného partnera.

Alma Čaušević
Alma Čaušević
Teloptic d.o.o. – Sinalco

Aqua Digital zajistila značce Anker silný vstup na český digitální trh. Zastřešují veškeré naše online aktivity: od správy sociálních sítí přes PPC kampaně v rámci Googlu, Facebooku a Instagramu až po spolupráci s influencery. Na základě skvělých zkušeností jsme se na Aqua Digital obrátili i s tvorbou webu, díky kterému teď můžeme svým zákazníkům lépe prezentovat produkty dostupné na českém trhu. Na naší spolupráci si cením především profesionalitu, kreativitu a osobní přístup.

Radovan Hulla
Radovan Hulla
ANKER

Audi BH a Aqua Digital již řadu let úspěšně spolupracují, což se odráží v kreativních řešeních a péči o sociální sítě naší značky. Mladý kreativní tým, který vždy přijde s něčím novým.

Audi tým
Audi tým
Audi

Spolupráce s Aqua Digital nám umožnila moderním a inovativním způsobem komunikovat myšlenky týkající se propagace a zvyšování povědomí o důležitosti využívání pojišťovacích služeb v Bosně a Hercegovině. Aqua Digital je partnerem, na kterého se můžeme vždy spolehnout, protože víme, že jsme pro ně hlavní prioritou. Kreativní lidé z digitální agentury Aqua dali naší komunikaci na sociálních sítích nový rozměr, a proto naše spolupráce trvá již několik let.

Ermin Čengić
Ermin Čengić
UDOFBIH

Miluji Aqua Digital! Jsou perfektním „one-stop“ shopem pro vše, co potřebuji na poli sociálních sítích. Jejich kreativní práce, copywriting i mediální plánování a realizace byly vynikající. Spolupráce s nimi mě prostě bavila.

Edin Saračević
Edin Saračević
MezeHub

Aqua Digital na mě udělala dojem už ve chvíli, kdy jsem viděl jejich nabídku! O tom, že je Aqua Digital tím správným partnerem, jsem byl přesvědčen především množstvím úsilí a pozorností věnované nejmenším detailům. Vzhledem k tomu, že značka diblong je pro reklamu obzvláště náročná, bylo zapotřebí kreativního a netradičního myšlení. A tým to zajistil. Obdivuji především jejich kreativitu a individuální přístup.

Mak Šemšić
Mak Šemšić
AR Group d.o.o. - diblong

Tým připravený pro vás

Celý tým

Lenka

Head of Operations

Ráma

CEO

Alena

Account Manager

Realizované projekty a kampaně

Jsme hrdí, že můžeme poskytovat služby těmto klientům